• UWAGA!!!

• W związku zaistniałą sytuacją

od 26 października 2020 roku (poniedziałek) zajęcia:

- klasy 1-3 odbywają się zgodnie z planem.

- klasy 4-8 PRZECHODZĄ NA NAUCZANIE ZDALNE.

Proszę na bieżąco śledzić informację na e-dzienniku i internetowej stronie szkoły.

Dyrekcja SP3

• Jemy zdrowo!

• Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w edukacyjnym Programie dla szkół, dzięki któremu dzieci z klas I-V mogą w praktyce uczyć się zasad zdrowego odżywiania, poprzez regularne spożywanie owoców, warzyw i produktów mlecznych oraz powiązane działania edukacyjne.

Mając na uwadze, iż dla jak najskuteczniejszej realizacji programu i osiągania jego celów ważne jest zaangażowanie zarówno szkół, w których jest on realizowany, jak również wsparcie rodzin dzieci w nim uczestniczących.

W związku z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego realizacji programu w przygotowanym liście (w załączniku) przypominamy rodzicom o zasadach i celach programu, w którym uczestniczą ich dzieci oraz o jego ważnych aspektach, na które powinni zwrócić uwagę. Zachęcamy również do kontynuowania aktywności związanych ze zdrową dietą oraz aktywnym stylem życia w domu rodzinnym.

Z poważaniem,

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

• DZIEŃ KROPKI

• Międzynarodowy Dzień Kropki, to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia uczniowie, nauczyciele pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić. W wielu szkołach powstają wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki. Obchody International Dot Day to wspaniały czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich światu, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent.
            W tym roku nie możemy zorganizować happeningu, ale chcemy by nasza szkoła także włączyła się w akcję. Prosimy, aby każda klasa na zajęciach z wychowawcą wykonała jakiś projekt związany z kropką. Materiały i pomysły będą dostępne w pokoju nauczycielskim w budynku A i B. Można kopiować, udostępniać i świetnie się bawić. Nasi uczniowie są bardzo kreatywni i z pewnością będą mieli wiele swoich pomysłów.

Wykonane i wybrane prace można składać w pokoju nauczycielskim (budynek A) - podpisany kartonik.

p.Agnieszka Ryszawy i p.Katarzyna Jarosz

• UWAGA!!!

• ZMIANA WEJŚĆ DO SZKOŁY!!!

W związku z remontem dachu jutro tj. 4 września (piątek) zamknięte zostanie środkowe wejście do szkołyod strony boiska a zostanie otwarte główne wejście od strony ul. Świdnickiej. Uczniowie będą wchodzić do szkoły trzema wejściami:

wejście nr 1 – wejście główne od ul. Świdnickiej,

wejście nr 2 – łącznik przy sali gimnastycznej,

wejście nr 3 – łącznik przy sklepiku.

PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z ZAŁĄCZNIKAMI:

1. ZMIANA_WEJSC_DO_SZKOLY_(1).pdf

2.Schemat_wejsc_do_szkoly_ze_Swidnicka.pdf

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego zmuszeni jesteśmy do innej organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021. Zamiast jednego uroczystego apelu dla wszystkich uczniów, proponujemy spotkania w mniejszych grupach. Poniżej przedstawiamy harmonogram, według którego zapraszamy Was do szkoły. Gdy dopisze pogoda to spotkamy się na terenie „małego budynku” przy sali gimnastycznej. W razie niepogody spotkanie odbędzie się tak jak zawsze, czyli w sali gimnastycznej. Prosimy Was o zachowanie bezpiecznego dystansu i przyjście w maseczkach.

1 września 2020 r. (wtorek)

Godzina 9.00 – uczniowie klas 7 i 8

Godzina 9.30 – uczniowie klas 5 i 6

Godzina 10.00 – uczniowie klas 3 i 4

Godzina 10.30 – uczniowie klas 1 i 2

Po spotkaniu udacie się z wychowawcami do wyznaczonych klas, gdzie zostaniecie zapoznani z procedurami, które będą Was obowiązywać w trakcie pobytu w szkole.

PRZYDZIAŁ KLAS DO SAL LEKCYJNYCH:

KLASA 4A- świetlica    wych p.Katarzyna Jarosz

KLASA 4B- sala nr 15  wych p. Anna Nowak

KLASA 5A- sala nr 25   wych. Magdalena Morawska - Boczanowska

KLASA 5B- sala nr 27   wych. Katarzyna Grolewska

KLASA 6A- sala nr 14  wych. Malwina Antonowicz

KLASA 6B- sala nr 5    wych. Dariusz Dołhań

KLASA 6C- sala nr 34  wych. Ada Talarska

KLASA 6D- sala nr 32  wych. Adrianna Szarzyńska

KLASA 6E- sala nr 24  wych. Agnieszka Ryszawy

KLASA 7A- sala nr 39 wych. Grażyna Koropczuk

KLASA 7B- sala nr 50 wych. Bożena Tumińska-Czykieta

KLASA 7C- sala nr 26 wych. Ewa Bartnikowska

KLASA 7D- sala nr 36 wych. Danuta Wiśniewska

KLASA 8A- sala nr 38 wych. Piotr Farej

KLASA 8B- sala nr 40 wych. Marzanna Wołoch

KLASA 8C- sala nr 31 wych. Agnieszka Kiryczuk

Zapisy do świetlicy dla uczniów klas I – III odbędą się

1 września 2020 r. w godzinach od 8.00 do 13.00.

Z wyrazami szacunku – Dyrekcja szkoły