• SUKCES NASZYCH SIATKAREK

• 29 lutego 2024r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się zawody w piłce siatkowej dziewcząt klas VII-VIII szkół podstawowych, w których wzięły udział cztery drużyny: SP4, SP3, SP2 i Szkoła Integracyjna. Po zaciętych meczach systemem każdy z każdym pierwsze miejsce wywalczyła NASZA SZKOŁA :) - SP3 i awansowaliśmy do dalszej fazy rozgrywek strefowych. Drugie miejsce zajęła Szkoła Integracyjna, trzecie miejsce - SP4 i czwarte miejsce SP2. Skład naszej dzielnie walczącej drużyny: Antonina Bydłowska kl. 7c, Aleksandra Nowak kl. 7a, Daria Rurańska kl. 8a, Lena Wesołowska kl. 8a, Liwia Wiącek kl. 8a, Justyna Wróblewska kl. 8c i Alicja Wieczorek kl. 7b.

Gratulujemy naszym zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów.

p.Mariusz Piwowar

• II miejsce naszych SIATKARZY

• 27 lutego 2024r. w Szkole Podstwowej nr 4 odbyły się zawody w piłce siatkowej chłopców klas VII-VIII szkół podstawowych. W zawodach wystartowały trzy reprezentacje ze świebodzickich szkół: SP2, SP3 i SP4. Po zaciętych meczach systemem każdy z każdym, pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2, drugie miejsce Szkoła Podstawowa nr 3,a trzecie miejsce wywalczyli gospodarze - drużyna Szkoły Podstawowej nr 4.

Drużyna nasza startowała w składzie: Robert Bezak kl. 8b, Daniel Bęben kl. 8a, Oskar Kmiecik kl. 8a, Krzysztof Krzyszkowski kl. 8a, Emil Ratajczak kl. 8b, Wiktor Szymendera kl. 7b, Alex Tatusko kl. 8a, Jakub Urbanowski kl. 7a, Igor Wojdak kl. 7c, Ilia Zhukov kl. 8a, Robert Gniot kl. 7a otaz Kacper Matlęga kl. 7a.

Gratulacje dla wszystkich startujących.

• BAL KARNAWAŁOWY KL. 1 - 3

• Dnia 9.02.2024r. w klasach 1-3 odbył się bal karnawałowy. Uczniowie brali udział w wielu zabawach zaproponowanych przez prowadzących oraz mieli możliwość pokazania swoich uzdolnień tanecznych. Zabawy nie było końca. Oto fotorelacja z tego pięknego dnia.

p.Chmielewska Paulina

• Henia najlepsza!!!

• Uczennica naszej szkoły Henryka Biniaszewska z klasy 5c wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Noworocznym JUDO organizowanym przez Polizeisportverein Freital e.V w Dreźnie. Okazała się bezkonkurencyjna w swojej kategorii wygrywając 4 walki. Dzięki temu sięgnęła po złoto w kategorii do 40 kg.

Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

p.Paulina Chmielewska

• NASZE SIATKARSKIE SREBERKA :)

• Dnia 7.02.2024r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się zawody w mini piłce siatkowej chłopców klas IV-VI (czwórki siatkarskie). W zawodach wzięło udział 5 drużyn. Nasza drużyna w składzie: Mateusz Borowiec kl.6a, Konrad Chromow kl.6a, Miłosz Garbuliński kl.6a, Marcel Naronowicz kl.6a, Norbert Szczepanik kl.6a oraz Adam Wójtowicz kl.7c po wyrównanych i zaciętych meczach zajęła 2 miejsce, przegrywając jedynie ze Szkołą Integracyjną, która zajęła 1 miejsce i awansowała do rozgrywek powiatowych. Opiekunem drużyny był Mariusz Piwowar. Serdeczne gratulacje dla wszystkich grających.

• ZŁOTA SIATKARSKA SIÓDEMKA

• Dzisiaj (6,02.2024) w Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się zawody w mini piłce siatkowej dziewcząt klas IV-VI ( czwórki siatkarskie ), w których wzięło udział 5 drużyn ze wszystkich szkół w naszym mieście. Nasz zespół w składzie: Magda Kwiatek VIIc, Nadia Sorbian VIc, Maja Gruszecka VIc, Aleksandra Szmik VIb, Martyna Mania VIa, Zuzanna Smyk VIa i Oliwia Kuracińska z VIa zajęły pierwsze miejsce i awansowały do dalszego etapu rozgrywek -  powiaty. Opiekunem drużyny był pan Mariusz Piwowar. Gratulacje dla naszych zawodniczek i trzymamy kciuki na kolejnych etapach.