• KLASA 4A - W ŚWIECIE NARNII

• " - Ale czy pan naprawdę uważa - powiedział Piotr - że mogą być jakieś inne światy, w tym miejscu, tuż koło nas, tak jak ten?
            - Nie ma nic bardziej prawdopodobnego - odpowiedział Profesor, zdejmując okulary. Zabrał się do ich czyszczenia, mrucząc do siebie: - Jestem ciekaw, czego oni ich uczą w tych szkołach " .

C.S. LewisOpowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa

Na lekcjach  języka polskiego w świecie Narnii  - uczniowie klasy IV a

Agnieszka Kiryczuk

• KONKURS PLASTYCZNO - JĘZYKOWY dla klas 7-8 ROZSTRZYGNIĘTY

• W okresie przedświątecznym mieliśmy okazję obejrzeć piękne, kolorowe prace konkursowe. Zadaniem uczniów było wykonanie choinki wraz z opisanymi ozdobami lub kartki świątecznej.

Oto nasi zwycięzcy:

I miejsce: ANDRZEJ WUTTE   8a

II miejsce:  MARCEL RUNO   7d

III miejsce: SZYMON MROZIUK     7b

Rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się po przerwie świątecznej.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, a zwycięzcom gratulujemy !!!!!

Organizatorzy: Agnieszka Ryszawy Ewelina Ciepła

• Życzenia na 2022 ROK

• Życzymy Wam radosnego i szczęśliwego Nowego Roku

z marzeniami o które warto walczyć,

z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być

i z nadzieją bez której nie da się żyć!

Pamiętajcie wszystkie sukcesy ostatnich 12 miesięcy, by móc je powtórzyć

i wszystkie porażki, by móc ich uniknąć. Szczęście i zdrowie też nie zawadzą.

Jako dodatek do życzeń prezentuję prace uczniów z klas 6 i 7 z życzeniami w CHMURACH WYRAZOWYCH utworzonych na lekcji zdalnej informatyki. Niech wszystko się spełni!

Adrianna Szarzyńska

• KONKURS "KARTKA BOŻONARODZENIOWA" w PAINT

• W grudniu odbył się szkolny etap konkursu na najładniejszą KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas 4-8. Wybór był bardzo trudny, dlatego przedstawiamy najpiękniejsze kartki w poszczególnych klasach.

KLASY 4

KLASY 5

KLASY 6

KLASY 7

KLASY 8

• W świątecznym nastroju przy komputerach

• Dzieci uczęszczające na zajęcia koła informatycznego z klas 1 pragną zaprezentować swoje świąteczne prace. Są bogate w szczegóły, kolorowe i bardzo pomysłowe. Wykonaliśmy sympatyczne, małe elfy oraz chatkę św. Mikołaja.

Wszystkim dzieciom życzymy zdrowych i wesołych świat!

p.A.Szarzyńska

• Z zajęć Klubu Młodego Odkrywcy

• W naszej szkole działa Klub Młodego Odkrywcy. Uczestniczą w nim uczniowie z klas siódmych i ósmych. Na zajęciach uczniowie samodzielnie wykonują różne eksperymenty z zakresu chemii, fizyki i biologii. Oprócz dobrej zabawy jest okazja nauczyć się czegoś nowego. Każde zajęcia są trochę inne, więc nie ma czasu na nudę. Poniżej kilka migawek z zajęć klubowych.

p.Elżbieta Lenik

• Kreatywna klasa 7e

• Na zakończenie omawiania „Małego Księcia” Antoine de Saint Exupery klasa 7e zaprojektowała piękne koszulki z grafikami i cytatami z lektury. Uczniowie pracowali z uśmiechem i ogromnym zaangażowaniem. Koszulki na razie zdobią salę lekcyjną, ale niebawem powędrują do swoich właścicieli. Takie lekcje na długo pozostają w naszej pamięci.

p. Ewa Tomczak