• UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!

• W dniach 3 – 5 marca 2021 r. (środa, czwartek, piątek) odbędzie się, w formie stacjonarnej, PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY. W tych dniach uczniowie klas 8 nie będą mieli zajęć dydaktycznych.Uczniowie będą pisać egzamin zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym w wyznaczonych salach lekcyjnych.Egzamin będzie rozpoczynał się każdego dnia o godz. 9.00. Prosimy o wcześniejsze przybycie do szkoły ok. godz. 8.30 – uczniowie zostawiają swoje rzeczy w wyznaczonych salach.

Klasa 8a – sala 25 (wejście od ul. Świdnickiej)

Klasa 8b – sala 27 (wejście boczne przy sklepiku szkolnym)

Klasa 8c – sala 15 (wejście boczne przy małej sali gimnastycznej)

PRZYPOMINAMY!

Przy wejściu należy zdezynfekować ręce, po szkole poruszamy się w maseczkach. Maseczki ściągamy po wejściu do sali egzaminacyjnej.

• Fajna zabawa ;)

• W szkole czasem się brudzimy i zajęcia sensoryczne bardzo lubimy. Z pozdrowieniami uczniowie klas I-III

p.Paulina Chmielewska

• KARTKA DLA NIEPODLEGŁEJ

• W naszej szkole odbył się konkurs dla klas I-III pt. "Kartka dla Niepodległej". Ze względu na to, że szkoły zostały zamknięte przed rozstrzygnięciem konkursu zwycięzca nie został wyłoniony. Niemniej bardzo dziękuję  i gratuluję wszystkim osobom biorącym udział w konkursie. W ramach podziękowania za udział uczniowie klas I-III dostali pamiątkowe dyplomy.    p.Paulina Chmielewska

• ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY

• Informacja dla rodziców:

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem, zasadami i harmonogramem rekrutacji do klasy I w roku szkolnym 2021/2022 dla dzieci urodzonych w 2014 r.

Do klasy pierwszej szkoły podstawowej przyjmuje się dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły na podstawie zgłoszenia rodziców (opiekunów prawnych). Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły podstawowej mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli dana szkoła nadal dysponuje wolnymi miejscami.

Druki do pobrania w załącznikach.

DRUKI DO POBRANIA

Z wyrazami szacunku - Dyrektor szkoły Jolanta Styrna-Grossman"

• UWAGA UCZNIOWIE KLAS 8

• Informacja na temat planowanych na rok szkolny 2021/2022 kierunków kształcenia w szkołach ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Świdnicki.

• NIEZWYKŁE PRACE GRAFICZNE NASZYCH UCZNIÓW

• Prace powstały podczas zajęć zdalnych z informatyki w klasach 4-6. Uczniowie wykazali się ogromem ciepliwości podczas pracy oraz zastosowali wszystkie dostępne opcje zaproponowanego programu wraz z bogactwem kolorów. Zapraszam do galerii.

Gratuluję.

Nauczyciel informatyki A.Szarzyńska