• WIELKA PASJA ORIANY - TANIEC

• Taniec to jedna z najwspanialszych i najpiękniejszych pasji, jakie można posiadać. To dzięki niemu jesteśmy w stanie stać się na chwilę kimś, kim zawsze marzyliśmy. Odkrywać siebie za każdym razem na nowo Jesteśmy w stanie uwolnić ukryte głęboko pokłady energii i emocji. O tańcu mówi się nawet, iż jest niemym wyznaniem miłości. Tańcząc pokazujemy znacznie więcej, niż moglibyśmy czasem wyrazić słowami. Naszą bohaterką mającą taką właśnie pasję jest uczennica z klasy 4b - Oriana Pawłowska, która osiąga ogromne sukcesy na turniejach tańca.

• 1 miejsce w kat. solo Freestyle na Ogólnopolskich turnieju "Parkiet On" w Poznaniu
            • 1 miejsce w kat. Modern Jazz Open Duety do lat 11  na Otwartych Mistrzostwach Karkonoszy w Jeleniej Górze
            • 3 miejsce w kat. Hip Hop Open solo do lat 11   na Otwartych Mistrzostwach Karkonoszy w Jeleniej Górze
            • 4 miejsce w kat. Modern Jazz Open solo do lat 11  na Otwartych Mistrzostwach Karkonoszy w Jeleniej Górze
            • 1 miejsce w kat. Hip Hop solo na turnieju tańca  "Roztańczone Mikołajki" w Świebodzicach
            • 1 miejsce w kat. Modern Jazz solo  na turnieju tańca  "Roztańczone Mikołajki" w Świebodzicach
            • 2 miejsce w kat. Modern Jazz duet na turnieju tańca  "Roztańczone Mikołajki" w Świebodzicach
            • Wyróżnienie w kat. Duety show 11-15 lat na XXIII Ogólnopolskim Zimowym Spotkaniu Tanecznym w Kątach Wrocławskich
            • 2 miejsce w kat. Hip Hop duety do lat 11 na Turnieju Tańca Nowoczesnego" w Świebodzicach
            • 4 miejsce w kat. Hip Hop solo do lat 11  na Turnieju Tańca Nowoczesnego" w Świebodzicach
            • Specjalne wyróżnienie oraz nagroda Burmistrza Miasta Świebodzice dla wybitnie wyróżniającego się Tancerza na parkiecie na Turnieju Tańca Nowoczesnego" w Świebodzicach

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY JESZCZE WIELU SUKCESÓW NA PARKIECIE

Zdjęcia i informacje p. Adrianna Piasecka

• Rekrutacja do Programu Stypendialnego Horyzonty

• Tylko do 31 marca uczniowie klas 8 z gminy Świebodzice mogą ubiegać się o stypendium na naukę w najlepszych szkołach w Polsce, z którymi współpracujemy. Uczniom z województwa dolnośląskiego proponujemy naukę we Wrocławiu w Liceum Ogólnokształcącym Nr VIII lub Technikum Nr 10 przy Elektronicznych Zakładach Naukowych.

W ramach Stypendium uczniowie mają zapewnione pokrycie kosztów zakwaterowania w bursie, wyżywienia, kursów językowych, biletów na komunikację miejską oraz dofinansowanie do wycieczek szkolnych przez cały okres nauki w szkole średniej. Wsparcie finansowe dotyczy także rozwijania pasji i zainteresowań, wyjazdów w czasie wakacji i ferii oraz udziału w ciekawych warsztatach.

O stypendium mogą ubiegać się ósmoklasiści z miejscowości do 30 000 mieszkańców, którzy planują naukę w jednej ze szkół średnich współpracujących z Fundacją EFC, a średni miesięczny dochód z ubiegłego roku w ich rodzinie nie przekracza 1900 zł netto na osobę.

Jak wygląda proces rekrutacji? Kim są koordynatorzy i koordynatorki programu? O tym wszystkim można przeczytać na stronie www.efc.edu.pl/programy/horyzonty

Program_Stypendialny_Horyzonty_informacja_prasowa_2024_Wroclaw.pdf

Program_Stypendialny_Horyzonty_tresc_posta_fb_2024.pdf