• ZABAWA KARNAWAŁOWA KL.1-3

• Jeszcze przed feriami zimowymi, dnia 27 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy klas 1-3. Sala gimnastyczna zamieniła się w najprawdziwszą salę balową. Dzieci wystąpiły w nietuzinkowych, wspaniałych strojach przebrane za bohaterów znanych bajek, super bohaterów, zwierzęta i nie tylko!

Uczniowie bawili się wyśmienicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były korowody, układy, kółeczka i tańce w parach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Dzień ten dostarczył wszystkim wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

p.Klaudia Kargol

• JĘZYK NIEMIECKI KONKURS PLASTYCZNO - JĘZYKOWY dla klas 7-8 ADVENTSKALENDER

• W okresie przedświątecznym mieliśmy okazję obejrzeć piękne, kolorowe prace konkursowe. Zadaniem uczniów było wykonanie kalendarza adwentowego z wykorzystaniem słownictwa związanego ze świętami Bożego Narodzenia.  Wszystkie prace zostały wyeksponowane w holu szkoły, na parterze.

Tym razem bardzo trudno było wybrać I,II,III miejsce. Wszystkie kalendarze były piękne, kolorowe, a ich wykonanie bardzo czasochłonne.

Jury uznało więc wyjątkowo trzy I miejsca ex aequo.
            I miejsca:
            • Marcel Runo kl. 8d
            • Szymon Mroziuk kl. 8b
            • Karina Górczyk kl. 8b

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia:
            • Amelia Węgorek kl. 8a
            • Wiktoria Kłębokowska kl. 8b
            • Evalina Ramanovich kl. 7c
            • Wiktoria Łebkowska kl. 7c
            • Kacper Kulpa kl. 8e

Nagrody wraz z dyplomami zostały rozdane po świętach.

Organizatorki Konkursu:

p.Agnieszka Ryszawy