• Miejski Konkurs Wiedzy Ogólnej Klas Ósmych

• Dnia 7 czerwca2023 roku odbył się Miejski Konkurs Wiedzy Ogólnej Klas Ósmych organizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 w Świebodzicach. W zmaganiach z wiedzą naszą szkołę reprezentowali :
            - Anna Brzeziak kl.8a
            - Marcel Runo kl.8d
            - Miłosz Piotrowski kl.8e

Reprezentanci naszej szkoły wykazali się szeroką wiedzą, uczciwą i czystą rywalizacją z zachowaniem szacunku do przeciwnika.
            Laureatem konkursu zajmując I miejsce został Miłosz Piotrowski kl.8e.

Gratulacje Milosz, Anno i Marcel.

p.Katarzyna Wutte

• IGRZYSKA SPORTOWE kl.1-3

• 2 czerwca najmłodsi uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w VIII Małych Miejskich Igrzyskach Sportowych organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 4 i Szkołę Podstawową nr 1. Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkurencjach: bieg 40m i 80m, skok w dał, rzut piłeczką palantową. Wszyscy uczestnicy włożyli mnóstwo serca oraz zaangażowania w swoje dyscypliny. Nauczyciele wychowania fizycznego i uczniowie klas 8 naszej szkoły wspomogli wydarzenie sędziując wybrane dyscypliny sportowe. Gratuluujemy zwycięzcom i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Link do zdjęć: https://drive.google.com/drive/folders/1I_JBxkYkW85prLnVItSVGrXHdPoPnkm2?usp=sharing

p. Klaudia Kargol

• SUKCES NASZYCH UCZNIÓW

• Ogromny sukces naszych uczniów. Z wielką radością informujemy, że Anna Brzeziak i Miłosz Piotrowski zostali laureatami wojewódzkiego konkursu zDolny Ślązak z biologii. Przygotowywani do konkursu byli przez panią Katarzynę Cabanek. Miłosz Piotrowski został również finalistą konkursu z fizyki a Marcel Dyjak finalistą konkursu z chemii. Uczniowie Ci przygotowywani byli do konkursu przez panią Elżbietę Lenik. Jest to wspaniałe osiągnięcie naszych uczniów, ponieważ konkursy na wyższych etapach są bardzo trudne, wykraczające poza wymagania szkole, często zawierające zagadnienia ze szkoły średniej. Aby zostać laureatem, należało znaleźć się wśród 30 % uczniów, którzy uzyskali największą ilość punktów a w konkursach na szczeblu finałowym brało udział ponad 100 uczestników. Do grona finalistów zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali co najmniej 50% punktów. Ogromne gratulacje dla naszych uczniów oraz ich rodziców.