KONKURS PLASTYCZNY ZDOLNY ŚLĄZACZEK 2015 Konkurs - Magia Świąt Bożego Narodzenia KONKURS - NAJŁADNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA

KONKURS PLASTYCZNY

"WY(ko)MIKSUJ SIĘ Z DOPALACZY"
Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym, którego organizatorem jest Ministerstwo Edukacji Narodowej przy współpracy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Ministerstwa Zdrowia.
Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy wśród uczniów na temat szkodliwego działania dopalaczy oraz kształtowanie negatywnej postawy wobec ich używania.
Co należy zrobić?
- na kartce A4 narysujcie komiks i pokażcie w nim historię, jak dopalacze kradną życie
- nad komiksem pracuje grupa uczniów (dowolna), prace indywidualne również mile widziane,
- prace należy dostarczyć do p. K. Jarosz najpóźniej do 09.10.2015r.
                                                                                                                                               Życzę twórczej pracy! :)