• KONKURSY

• Szanowni Państwo,

od 11 lat dużym powodzeniem cieszą się konkursy edukacyjne w wielu kategoriach, pośród których Państwa dzieci na pewno znajdą odpowiadającą ich talentom i zamiłowaniom. Obecny czas sprzyja - oprócz innych rodzinnych aktywności -rozwijaniu talentów i planowania aktywności, które dla dzieci, czy młodzieży łączą przyjemność z pożytkiem. Zachęcamy do udziału w naszych konkursach! W tym roku tematyką są pożegnania, które szczególnie w obecnym czasie wielu wymiarach naszego życia są aktualne. Pożegnania z przyjacielem, pożegnania z dzieciństwem, z rodziną przed wyjazdem na letni obóz, z ukochanym zwierzakiem, czy też - pożegnania na zawsze....Dzieci na pewno znajdą kreatywny sposób przekazania swoich przemyśleń w dowolnej formie: rysunku (technika dowolna), prezentacji multimedialnej, opowiadania, wiersza, eseju, bajki, fotografii, filmiku...

Szczegółowe regulaminy zamieszczone są na stronie: www.paxetbonum.pl i w załączniku. Prace literackie, fotograficzne, multimedialne, prosimy nadsyłać na adres:tobiasz.festiwal@wp.pl .  Jeśli praca multimedialna jest w wyjątkowo dużym formacie, można przesłać pocztą na poniższy adres lub przesłać poprzez WeTransfer. Prace plastyczne i filmowe - pocztą na adres: Szkoła Podstawowa nr 29, ul. Kraińskiego 1, 50-153 Wrocław. Jeśli obecna sytuacja uniemożliwi tradycyjną wysyłkę prac plastycznych i filmowych, prosimy o przesłanie doskonałej jakości fotografii pracy na powyższy adres mailowy.

Uczniowie mogą swoje prace konsultować zdalnie z nauczycielem danego przedmiotu lub przesłać bezpośrednio do organizatora. Oprócz przyjemności, jaką może być dla dziecka wykonanie pracy, bierze ono udział w konkursie, a więc ma szansę dołączyć do grona naszych laureatów, którzy zostaną nagrodzeni oraz uzyskają punkty rekrutacyjne do szkół ponadpodstawowych.

Patronat nad konkursami od lat sprawuje PREZYDENT WROCŁAWIA, MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO, DOLNOŚLĄSKI KURATOR OŚWIATY, WOJEWODA WROCŁAWSKI, ARCYBISKUP METROPOLITA WROCŁAWSKI,REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH WE WROCŁAWIU.

Warto zachęcić dzieci i młodzież do rozwijania talentów i pożytecznego spędzenia czasu.

W imieniu Organizatora: Bogna Adamczyk, koordynator konkursów i Tobiasz Fiećko – fundacja PAX ET BONUM

2021-PA-KONKURS-DOLNY-SLASK.doc

2021-PLC-KONKURS-PLASTYCZNY.doc