• WESOŁYCH WAKACJI!!!

• Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim nauczycielom oraz rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

• DZIENNIKARSTWO ONLINE

• ZAPRASZAMY na bezpłatne szkolenie DZIENNIKARSTWO ONLINE, organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Świebodzicach. Szkolenie jest realizowane w ramach projektów „Sieć na kulturę”.

-️ Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Dzieci i młodzież od 10  - 18 lat (do ukończenia 18 r.ż.)

-️ Czego dowie się Twoje dziecko?

Pozna kluczowe zagadnienia związane z tworzeniem, publikacją, promowaniem i moderowaniem treści informacyjnych w Internecie, jak nie dać się podejść fake newsom, a także metody sprawdzania i wyszukiwania wiarygodnych źródeł informacji.

Nauczy się, jakie są tradycyjne formy publikacji, takie jak tekst, video, foto pod kątem wykorzystania ich w Internecie.

Przećwiczy, jak zarządzać treścią na stronie, dobierać multimedia oraz moderować dyskusje w komentarzach i na forum.

Pozna także tajniki bezpiecznego budowania wizerunku online oraz rozpoznawania plagiatu i legalnego cytowania treści.

ℹ️ Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę https://mbpswiebodzice.naszabiblioteka.com/n,zapraszamy-na-bezplatne-warsztaty-dziennikarstwo-online

Rekrutacja trwa do 9 lipca 2021