• W NOWY ROK Z KOŁEM TEATRALNYM

• Zespół teatralny składa najwspanialsze życzenia na Nowy 2021 Rok. Aby wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi. Nie zamartwiajmy się tym, co nie jest godne naszej uwagi. Cieszmy się życiem, bierzemy wszystko to, co najlepsze. To my jesteśmy aktorami i reżyserem i naszego życia, a więc niech ten spektakl będzie wyjątkowy.

JAN BRZECHWA - "NA STRAGANIE"

OBSADA AKTORSKA:

Zuzanna Grolewska, Jakub Rudek, Paulina Grzebna, Nadia Jarząbek, Emilia Jarosz - Olendzka, Konrad Konisiewicz.

Notatka_003_sd.m4a

p.Agnieszka Kiryczuk

• UWAGA RODZICE UCZNIÓW KLAS 1-3

• Szanowni Państwo,

W związku z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Głównego Inspektora Sanitarnego od 18 stycznia 2021 roku uczniowie klas I – III wracają do nauki stacjonarnej. Zajęcia będą odbywać się zgodnie z planem.

Nadal obowiązywać będą dotychczasowe procedury, które dotyczyły w szczególności:

- przebywania w budynku szkoły tylko uczniów i pracowników szkoły,

- mierzenia temperatury,

- noszenia maseczek w częściach wspólnych.

Prosimy o kontaktowanie się z wychowawcą lub innymi pracownikami szkoły poprzez e-dziennik lub telefonicznie.

Stosując się do zaleceń ograniczenia kontaktów między dziećmi nauka będzie odbywała się w wyznaczonych salach lekcyjnych.

Klasa 1a – dotychczasowa sala nr 5 (mały budynek)

Klasa 1b – dotychczasowa sala nr 10 (mały budynek)

Klasa 2a sala nr 24 (duży budynek – wejście od ul. Świdnickiej)

Klasa 2b – dotychczasowa sala nr 2 (mały budynek)

Klasa 2c sala nr 26, I piętro (duży budynek – wejście łącznikiem, od strony boiska, przy sklepiku)

Klasa 3asala nr 14, I piętro (duży budynek – wejście łącznikiem, od strony boiska, przy sali gimnastycznej)

Klasa 3b – dotychczasowa sala nr 8 (duży budynek – wejście łącznikiem, od strony boiska, przy sklepiku)

Klasa 3c – dotychczasowa sala nr 6 (duży budynek – wejście od ul. Świdnickiej)

Prosimy o przekazanie następujących informacji wychowawcom klas I – III:

- Czy Państwa dziecko, które korzystało ze świetlicy będzie uczestniczyło w zajęciach świetlicowych, a jeżeli tak, to w jakich godzinach?;

- Czy dziecko będzie korzystało ze stołówki?