• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego zmuszeni jesteśmy do innej organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021. Zamiast jednego uroczystego apelu dla wszystkich uczniów, proponujemy spotkania w mniejszych grupach. Poniżej przedstawiamy harmonogram, według którego zapraszamy Was do szkoły. Gdy dopisze pogoda to spotkamy się na terenie „małego budynku” przy sali gimnastycznej. W razie niepogody spotkanie odbędzie się tak jak zawsze, czyli w sali gimnastycznej. Prosimy Was o zachowanie bezpiecznego dystansu i przyjście w maseczkach.

1 września 2020 r. (wtorek)

Godzina 9.00 – uczniowie klas 7 i 8

Godzina 9.30 – uczniowie klas 5 i 6

Godzina 10.00 – uczniowie klas 3 i 4

Godzina 10.30 – uczniowie klas 1 i 2

Po spotkaniu udacie się z wychowawcami do wyznaczonych klas, gdzie zostaniecie zapoznani z procedurami, które będą Was obowiązywać w trakcie pobytu w szkole.

PRZYDZIAŁ KLAS DO SAL LEKCYJNYCH:

KLASA 4A- świetlica    wych p.Katarzyna Jarosz

KLASA 4B- sala nr 15  wych p. Anna Nowak

KLASA 5A- sala nr 25   wych. Magdalena Morawska - Boczanowska

KLASA 5B- sala nr 27   wych. Katarzyna Grolewska

KLASA 6A- sala nr 14  wych. Malwina Antonowicz

KLASA 6B- sala nr 5    wych. Dariusz Dołhań

KLASA 6C- sala nr 34  wych. Ada Talarska

KLASA 6D- sala nr 32  wych. Adrianna Szarzyńska

KLASA 6E- sala nr 24  wych. Agnieszka Ryszawy

KLASA 7A- sala nr 39 wych. Grażyna Koropczuk

KLASA 7B- sala nr 50 wych. Bożena Tumińska-Czykieta

KLASA 7C- sala nr 26 wych. Ewa Bartnikowska

KLASA 7D- sala nr 36 wych. Danuta Wiśniewska

KLASA 8A- sala nr 38 wych. Piotr Farej

KLASA 8B- sala nr 40 wych. Marzanna Wołoch

KLASA 8C- sala nr 31 wych. Agnieszka Kiryczuk

Zapisy do świetlicy dla uczniów klas I – III odbędą się

1 września 2020 r. w godzinach od 8.00 do 13.00.

Z wyrazami szacunku – Dyrekcja szkoły

• ŚWIETLICA SZKOLNA-WARUNKI PRZYJĘCIA

•  Informacja dotycząca zapisów dzieci do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2020/2021

Informujemy, że od 1 do 4 września 2020 roku będzie trwał nabór dzieci do świetlicy szkolnej. Kwalifikowanie uczniów odbywa się na podstawie kart zgłoszeniowych wypełnionych przez rodziców lub prawnych opiekunów.
            W związku z ograniczeniami spowodowanymi COVID-19, w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci klas I – III, których obydwoje rodzice lub prawni opiekunowie pracują zawodowo. W sytuacjach budzących wątpliwości dyrekcja szkoły może poprosić o zaświadczenie o zatrudnieniu od pracodawcy.

• WYPRAWKA DLA PIERWSZAKA

• Szanowni Rodzice Pierwszoklasistów!

WYPRAWKA DLA PIERWSZAKA
            *Zeszyty 16- kartkowe w kratkę i wąskie linie po 2 szt.
            *Bloki A-4 (rysunkowy : biały i kolorowy, techniczny: biały i kolorowy)
            *Kolorowe wycinanki małe i duże (samoprzylepne – nie)
            *Zaokrąglone nożyczki, klej w sztyfcie,
            *Piórnik, a w nim: 2 miękkie ołówki, temperówka, gumka, linijka, kredki ołówkowe -miękkie, świecowe
            *Farby plakatowe – cienki i gruby pędzel, kubek,
            *Liczydło matematyczne, podpisaną teczkę na prace.
            *Pozostałe materiały papiernicze np. bibuła, brystol wg potrzeb będą kupowane na bieżąco.
            *Strój gimnastyczny: biała, bawełniana koszulka (minimum 2 szt.), białe spodenki, białe skarpetki (2, 3 pary), wiązane obuwie sportowe na gumowej podeszwie, podpisany woreczek na strój gimnastyczny.
            *Strój galowy : biała bluzka/ koszula, granatowa lub czarna spódniczka/spodnie.
            Wszystkie rzeczy dziecka podpisujemy!
            Podręczniki szkolne, ćwiczenia, zeszyty należy obłożyć i na zewnątrz podpisać.
            Proszę śledzić informacje na naszej szkolnej stronie internetowej.

• STYPENDIA DLA UCZNIÓW

• Stypendia za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe lub artystyczne dla uczniów pobierających naukę na terenie gminy Świebodzice.
            1. Wnioski o stypendium za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe lub artystyczne za rok szkolny 2019/2020 należy składać w terminie od 1 do 15 września 2020 r. w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach w Wydziale Edukacji i Spraw Społecznych ul. Żeromskiego 27 , I piętro, pokój nr 10, w godz. od 7:30 do 15:30.
            2. Do wniosku należy dołączyć kserokopie dokumentów potwierdzających zdobyte osiągnięcia, które winny być potwierdzone za zgodność z oryginałem.
            3. Wnioski niekompletne i złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

DOKUMENTY DO POBRANIA

Regulamin_(1).pdf