• UWAGA RODZICE UCZNIÓW KLAS 1-3!

• Drodzy rodzice uczniów klas I – III możliwe otwarcie szkoły  od 25 maja 2020 r.

Zgłoszenia możliwości zapewnienia opieki  uczniom klas I-III w szkole w  pierwszym etapie uruchomienia pracy placówki – proszę kierować:

-pocztą mailową na adres: sp_3swiebodzice@interia.pl

-jako wiadomość przez e-dziennik do dyrektora szkoły

-telefonicznie na nr tel. – 74 666 96 27, w godz. 8.00-14.00

do 20.05.2020  do godziny 12.00,

tytułem „Zapewnienie opieki dla dziecka”

W treści wiadomości proszę podać:

1.imię i nazwisko dziecka,

2.klasę,

3.imię i nazwisko rodzica/prawnego opiekuna,

4. godziny zapewnienia opieki nad dzieckiem.

Stopniowe uruchamianie pracy szkoły będzie przeprowadzone zgodnie z wytycznymi wydanymi przez MEN. Więcej informacji: http://www.gov.pl/co-ze-szkołami-do-wakacji

Rodzice, których dzieci będą mogły skorzystać z opieki w szkole w pierwszym etapie uruchamiania pracy szkoły:

-        zostaną o tym fakcie poinformowani z wykorzystaniem sposobu komunikacji ze zgłoszenia rodzica - w dniu 21.05.2020 do godziny 10.00

-        zobowiązani będą  do wypełnienia i zwrotu w czasie przyprowadzenia dziecka do placówki „Formularza zgłoszenia dziecka do szkoły w okresie pandemii COVID-19” (druk do pobrania zostanie przesłany do rodzica/opiekuna prawnego dziecka, które weźmie udział w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych)

Informacje dotyczące

-        liczby dzieci w oddziałach, a tym samym liczy dzieci w szkole

-        sposobu przyprowadzania i odbioru dzieci z placówki

-        sposobu sprawowania opieki nad dziećmi

-        ewentualnych terminów dalszego uruchamiania pracy szkoły

• ZAJĘCIA REWALIDACYJNE

• Drodzy Rodzice - organizacja zajęć rewalidacyjnych na terenie szkoły od 25 maja 2020 r.

Zgłoszenia chęci udziału ucznia w zajęciach rewalidacyjnych proszę kierować:

-pocztą mailową na adres: sp_3swiebodzice@interia.pl

-jako wiadomość przez e-dziennik do dyrektora szkoły

-telefonicznie na nr tel. – 74 666 96 27, w godz. 8.0014.00

do 20.05.2020 r. do godziny 12. 00,

tytułem „Rewalidacja”

W treści wiadomości proszę podać:

1. imię i nazwisko dziecka,

2. imię i nazwisko rodzica/prawnego opiekuna)

Stopniowe uruchamianie pracy szkoły będzie przeprowadzone zgodnie z wytycznymi wydanymi przez MEN. Więcej informacji:http://www.gov.pl/co-ze-szkołami-do-wakacji

Rodzice zobowiązani będą  do wypełnienia oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia dziecka i świadomością zagrożenia związanego z sytuacją epidemiologiczną i możliwością zakażenia wirusem SARS CoV-2 (druk do pobrania zostanie przesłany do rodzica/opiekuna prawnego, który zgłosi chęć udziału dziecka w zajęciach rewalidacyjnych).

• sposobu prowadzania konsultacji
            • sposobu zachowania środków ostrożności w czasie pobytu na terenie szkoły
            • ewentualnych terminów dalszego uruchamiania pracy szkoły

• UWAGA RODZICE UCZNIÓW KL.8

• Drodzy Rodzice - konsultacje przedmiotowe dla uczniów klas VIII na terenie  szkoły od 25 maja 2020 r.  (dotyczy przedmiotów egzaminacyjnych)

Zgłoszenia udziału w konsultacjach  uczniów klasy VIII w szkole proszę kierować:

- pocztą mailową na adres: sp_3swiebodzice@interia.pl

- jako wiadomość przez edziennik do dyrektora szkoły

- telefonicznie na nr tel. – 74 666 96 27, w godz. 8.0014.00

do 21.05.2020  do godziny 12. 00,

tytułem Konsultacje przedmiotowe

W treści wiadomości proszę podać:

1. imię i nazwisko dziecka,

2. imię i nazwisko rodzica/prawnego opiekuna,

3. przedmiot/-y)

Stopniowe uruchamianie pracy szkoły będzie przeprowadzone zgodnie z wytycznymi wydanymi przez MEN. Więcej informacji: www.gov.pl/co-ze-szkołami-do-wakacji

Rodzice zobowiązani będą  do wypełnienia oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia dziecka i świadomością zagrożenia związanego z sytuacją epidemiologiczną i możliwością zakażenia wirusem SARS CoV-2 (druk do pobrania zostanie przesłany do rodzica/opiekuna prawnego, który zgłosi chęć udziału dziecka w konsultacjach).

• sposobu prowadzania konsultacji
            • sposobu zachowania środków ostrożności w czasie pobytu na terenie szkoły
            • ewentualnych terminów dalszego uruchamiania pracy szkoły

Dyrektor – Jolanta Styrna-Grossman

• UWAGA RODZICE UCZNIÓW KL. 4 - 8!

• Drodzy Rodzice - konsultacje przedmiotowe dla uczniów klas IV – VIII na terenie  szkoły od 01 czerwca 2020 r. (dotyczy wszystkich przedmiotów)

Zgłoszenia udziału w konsultacjach  uczniów proszę kierować:

- pocztą mailową na adres: sp_3swiebodzice@interia.pl

- jako wiadomość przez e-dziennik do wychowawcy klasy

- telefonicznie na nr tel. – 74 666 96 27, w godz. 8.0014.00

od 26.05. do 28.05.2020 r. do godziny 12.00,

tytułem „Konsultacje przedmiotowe” w treści wiadomości proszę podać:

1.imię i nazwisko dziecka,

2.imię i nazwisko rodzica/prawnego opiekuna,

3.przedmiot/-y.

Informacje dotyczące:

• sposobu prowadzania konsultacji (harmonogram),
            • sposobu zachowania środków ostrożności w czasie pobytu na terenie szkoły,
            • ewentualnych terminów dalszego uruchamiania pracy szkoły w okresie pandemii COVID-19,               zostaną opublikowane na stronie szkoły.

• Wizytacja ks. biskupa Adama Bałabucha

• W piątek 6 marca 2020 r. w naszej szkole  odbyła się wizytacja, księdza biskupa  Adam Bałabucha, biskupa pomocniczego diecezji świdnickiej.  Wraz z księdzem kanonikiem Józefem Siemaszem  -  naszym proboszczem odwiedzili naszą szkołę. Wspólne spotkanie odbyło się w auli szkolnej, gdzie uczniowie przywitali swojego Gościa programem artystycznym i  wspólnym śpiewem.