• DOBRA SZKOŁA BLISKO DOMU –  TEJ SZANSY NIE MOŻESZ PRZEGAPIĆ

• Zespół Szkół w Świebodzicach

.        DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KSZTAŁCENIE ZAWODOWE ?

Decyzja o kierunku kształcenia i wyborze zawodu to jedno z ważniejszych decyzji w życiu młodego człowieka. Powinna być starannie przemyślana  i podjęta w oparciu o rzeczową, obiektywną ocenę własnych możliwości oraz sytuacji  na rynku pracy.

Zespół Szkół w Świebodzicach przygotował ofertę kształcenia na rok 2020/2021 uwzględniajac potrzeby lokalnego rynku pracy. Poszukiwani są pracownicy wykwalifikowani w zawodach technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik informatyk, piekarz, sprzedawca, kucharz, fryzjer, ślusarz, operator CNC, stolarz, mechanik samochodowy.

Najszybciej można uzyskać kwalifikacje w Szkole Branżowej  I stopnia lub  w Technikum Zawodowym , a my dajemy taką możliwość .

CO NAS WYRÓŻNiA:

Współpracujemy z najlepszymi przedsiębiorcami  z regionu. Dzięki praktyce realizowanej wyłącznie u pracodawców  uczniowie z łatwością odnajdują się na rynku pracy i znajdują dobre zatrudnienie po zakończeniu szkoły!

Nie wahaj się, skontaktuj się z nami jeśli masz pytania  tel. 531-213-896

• AKCJA "KARTKA DLA MEDYKA"

• OTO NASZE PODZIĘKOWANIA :)

Drodzy Pracownicy Służb Medycznych,

społeczność SP nr 3 w Świebodzicach dziękuje za to, że Jesteście !!!

• KARTKA WIELKANOCNA - wyniki konkursu

•

W dniu 6 kwietnia 2020r. zakończyło się głosowanie na najładniejszą kartkę wielkanocną w kategorii klas 5 i 6-8. W tym roku powołane Jury działało oczywiście zdalnie. Panie: Marzena Gościk, Joanna Dybał, Katarzyna Jarosz, Ewelina Ciepła, Agnieszka Ryszawy oraz Katarzyna Grolewska zdecydowały o wybraniu  3 najładniejszych  kartkiek z każdej kategorii oraz przyznały wyróżnienia:

KATEGORIA KL. 5

1. Marcel Runo kl.5d   2. Emilia Tarapata kl.5d    3. Ola Laskowska kl.5e

Wyróżnienie: Piotr Juszczyk kl.5c

KATEGORIA KL.6-8

1. Anastazja Kyriienko kl. 8a  2. Natalia Świderska kl.7b    3. Karolina Siodlarz kl.8a

Wyróżnienia: Magda Jóźwik kl.6c, Wiktoria Kordula kl.8a, Andrzej Wutte kl.6a, Paweł Kuczera kl.6c oraz Wiktoria Lech kl.8.