• FERIE ZIMOWE

• 29.01.2016 18:52
        • Ferie zimowe to dla uczniów czas wolny od nauki i dotychczasowych szkolnych obowiązków. Należy jednak pamiętać, aby ten wesoły okres  spędzić bezpiecznie, z rozwagą i rozsądkiem. W dniu 28 stycznia w świetlicy szkolnej odbył się konkurs ” Bezpieczne ferie zimowe.”

Miał on na celu zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego podczas wypoczynku zimowego z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Dzieci przedstawiały scenki bezpiecznych zabaw na lodzie i śniegu. Odgadywały zagadki o tematyce zimowej oraz brały udział w zajęciach plastycznych- łączyły dyscypliny sportowe z ich nazwami. Uczniowie wysłuchali również listu od Pani Zimy. Odpowiadały na pytania dotyczące treści listu.