• NASI KOCHANI DZIADKOWIE

• 29.01.2016 18:47
        • Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. Właśnie z okazji tego święta w dniu 25 stycznia 2016 roku dzieci ze świetlicy szkolnej oraz klasy I a zaprosiły do szkoły swoje kochane babcie i dziadków. Na tak ważnej uroczystości nie zabrakło żadnego zaproszonego gościa. Aulę szkolną wypełniło ponad sześćdziesiąt babć i dziadków. Uroczystość rozpoczęła pani Katarzyna Bońkowska, która powitała tak licznie przybyłych gości. Następnie dzieci zaprezentowały specjalny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, przedstawiły piękną bajkę pt.: ,,Szewczyk Dratewka’’ oraz ,,Szkolną Szopkę Noworoczną”. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku patrząc na swoje skarby. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane upominki. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.